Wyświetl pojedynczy post
emdzej
Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 05.09.2009, 19:13
no jasne że ogląda

pomyśleć że z najsłabszym składem możemy (w zasadzie to nie wypada nie awansować do półfinału) osiągnąć najlepszy wynik na ME w ostatnich latach
Odpowiedz cytując