Temat
:
[siatkówka] ME Turcja
Wyświetl pojedynczy post
emdzej
Member
Od: 07.2006
Offline
#
3
05.09.2009, 19:13
no jasne że ogląda
pomyśleć że z najsłabszym składem możemy (w zasadzie to nie wypada nie awansować do półfinału) osiągnąć najlepszy wynik na ME w ostatnich latach
emdzej
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do emdzej
Znajdź inne posty napisane przez emdzej