Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
mendrek
Banita
Od: 08.2009
Skąd: zza granicy
Offline
#
2329
05.09.2009, 18:28
cieszy, ze wreszcie Leo się zdecydował na dobre dac Pawła na szpicę - dobry wybór, a on dzis to potwierdzi
a jak z publicznością?
wszystkie 44 tys biletów sprzedanych?
mendrek
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mendrek