Wyświetl pojedynczy post
mendrek
Banita
 
Od: 08.2009
Skąd: zza granicy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2921
Stary 05.09.2009, 18:13
właśnie Kirm gra na Wembley z Angolami, troche go Lampard staranował i nie mógł sie zebrać, ale wygląda, że nic mu nie jest
Odpowiedz cytując