Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
Od: 08.2009
Offline
#
4395
05.09.2009, 17:55
buczo1985
napisał(a):
to ja również z wątku o naszym stadionie ze scyscrapercity, pozwole sobie przedstawić wizję przedstawioną przez użytkownika cmO "wkomponowania" okrąglaka w główną trybunę
http://img210.imageshack.us/img210/8387/2a1e10d541q.jpg
Zupełnie bez sensu. Gdzie w tej koncepcji miałby być narożnik, jeżeli okrąglak zostaje?
Ten projekt niczego nie daje, poza tym, że okrąglak zostaje bezsensownie zabudowany od tyłu przedłużoną frontową fasadą.
Jazon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jazon
Znajdź inne posty napisane przez Jazon