Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4395
Stary 05.09.2009, 17:55
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
to ja również z wątku o naszym stadionie ze scyscrapercity, pozwole sobie przedstawić wizję przedstawioną przez użytkownika cmO "wkomponowania" okrąglaka w główną trybunę
http://img210.imageshack.us/img210/8387/2a1e10d541q.jpg
Zupełnie bez sensu. Gdzie w tej koncepcji miałby być narożnik, jeżeli okrąglak zostaje?
Ten projekt niczego nie daje, poza tym, że okrąglak zostaje bezsensownie zabudowany od tyłu przedłużoną frontową fasadą.
Odpowiedz cytując