podobno juz jada z irlandczykami
za to co oni zrobili pewnie

podobno tylko kolo 800 bo reszta zrezygnowala

czytaj wystraszyla sie
niech im zgotuja pieklo
co do meczu: inna opcja niz wysokie zwycięstwo nie wchodzi w grę, mam nadzieje ze sa wystarczająco zmotywowani
Skład na mecz z Irlandią Północną:
Artur Boruc - Paweł Golański, Michał Żewłakow, Dariusz Dudka, Jacek Krzynówek - Jakub Błaszczykowski, Mariusz Lewandowski, Rafał Murawski, Roger Guerreiro, Ludovic Obraniak - Paweł Brożek.