Wyświetl pojedynczy post
mendrek
Banita
 
Od: 08.2009
Skąd: zza granicy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2324
Stary 05.09.2009, 16:47
podobno juz jada z irlandczykami
za to co oni zrobili pewnie
podobno tylko kolo 800 bo reszta zrezygnowala
czytaj wystraszyla sie

niech im zgotuja pieklo


co do meczu: inna opcja niz wysokie zwycięstwo nie wchodzi w grę, mam nadzieje ze sa wystarczająco zmotywowani

Skład na mecz z Irlandią Północną:
Artur Boruc - Paweł Golański, Michał Żewłakow, Dariusz Dudka, Jacek Krzynówek - Jakub Błaszczykowski, Mariusz Lewandowski, Rafał Murawski, Roger Guerreiro, Ludovic Obraniak - Paweł Brożek.
Odpowiedz cytując