Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16185
Stary 05.09.2009, 15:49
Małecki takim zachowaniem sam sobie psuje karierę w Wiśle. Do tej pory większość kibiców go lubiło i zdecydowanie wolało oglądać jego na boisku zamiast Wojtka Ł. nawet jeśli miał słabszą formę bo w końcu to prawdziwy Wiślak.. a teraz nie będziesz mi i zapewne większości z nas go szkoda jak Skorża zacznie stawiać na Boguskiego zamiast Małeckiego i Patryczek usiądzie na ławie gdzie jego miejsce...

ps. nigdy jego gra mnie nie przekonywała... taki jeździec bez głowy.
Odpowiedz cytując