|
Małecki takim zachowaniem sam sobie psuje karierę w Wiśle. Do tej pory większość kibiców go lubiło i zdecydowanie wolało oglądać jego na boisku zamiast Wojtka Ł. nawet jeśli miał słabszą formę bo w końcu to prawdziwy Wiślak.. a teraz nie będziesz mi i zapewne większości z nas go szkoda jak Skorża zacznie stawiać na Boguskiego zamiast Małeckiego i Patryczek usiądzie na ławie gdzie jego miejsce...
ps. nigdy jego gra mnie nie przekonywała... taki jeździec bez głowy.
|