|
ja bym to tak widział:
------ Boguski----- Brożek------Małecki
-------Gargula-----------Sobol ------- Kirm
----Pi.Brożek-------Głowa-----Marcelo-----Alvarez
PS: z tego co wiem to Garguła w Bełchatowie grywał na prawej pomocy
Powód: Gargula na lewej ;-)
Ostatnio edytowane przez Donki : 05.09.2009 o godz. 17:44.
|