Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2915
Stary 05.09.2009, 17:35
ja bym to tak widział:


------ Boguski----- Brożek------Małecki

-------Gargula-----------Sobol ------- Kirm

----Pi.Brożek-------Głowa-----Marcelo-----Alvarez



PS: z tego co wiem to Garguła w Bełchatowie grywał na prawej pomocy
Powód: Gargula na lewej ;-)
Ostatnio edytowane przez Donki : 05.09.2009 o godz. 17:44.
Odpowiedz cytując