Wyświetl pojedynczy post
areksen
Member
 
 
Od: 08.2004
Skąd: [Wietrzne Miasto] Bridgeview

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2909
Stary 05.09.2009, 16:43
Nehiar napisał(a):Wyświetl post
Jeśli wróci Gargulec i Boguski to proszę bardzo ... Mamy 2 Def. czyli Diaz i Sobol do tego Ofensywny Garguła, a w ataki trójka Boguski-Brożek-Małecki i jest zajebiście, ale wątpie by cos takiego się udało ...
Ojj z tymi 3 napastnikami to raczej fantazja!

Ja mysle ze Skorza jednak bedzie wystawial taka druzyne...



Brozek Boguski

Kirm Gargula Sobol Malecki

Brozek Glowacki Marcelo Alvarez



No ale w tym zestawieniu brak miejsca dla Diaza! Czyli jak zwykle bedzie łatał diury w druzynie
jak ktos bedzie mial uraz albo pauzowal za kartki.
Who loves the Fire? We do!
Who loves the Fire? We do!
Who loves the Fire? We do!
FIRE WE LOVE YOU!!!
Odpowiedz cytując