Nehiar napisał(a):

|
Jeśli wróci Gargulec i Boguski to proszę bardzo ... Mamy 2 Def. czyli Diaz i Sobol do tego Ofensywny Garguła, a w ataki trójka Boguski-Brożek-Małecki i jest zajebiście, ale wątpie by cos takiego się udało ...
|
Ojj z tymi 3 napastnikami to raczej fantazja!
Ja mysle ze Skorza jednak bedzie wystawial taka druzyne...
Brozek Boguski
Kirm Gargula Sobol Malecki
Brozek Glowacki Marcelo Alvarez
No ale w tym zestawieniu brak miejsca dla Diaza! Czyli jak zwykle bedzie łatał diury w druzynie
jak ktos bedzie mial uraz albo pauzowal za kartki.