Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2906
Stary 05.09.2009, 16:20
Ja to bym raczej widział 4-3-3 z Sobolem jako def. pomocnikiem, Gargułą jako typowym środkowym i Boguskim jako ofensywnym, a z przodu trójka Małecki-Brożek-Kirm. A na ławce Łobo, Jirsak, Diaz, Ćwielong, Singlar, Jop i Cebanu.
Odpowiedz cytując