Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
marco94
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
16184
05.09.2009, 13:05
FredzIo
napisał(a):
To co z moim podpisem?
Zobaczymy, ale czy takie sprawy nie powinno się załatwaiać wcześniej?
marco94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marco94
Znajdź inne posty napisane przez marco94