Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
sebanh
Member
Od: 08.2009
Skąd: kzm
Offline
#
1846
05.09.2009, 12:58
dostał sie ktos za drugim naborem na informatyke na UJ,wydzial FAIS
i jaki prog?
sebanh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sebanh
Znajdź inne posty napisane przez sebanh