Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4386
Stary 05.09.2009, 11:15
Z forum scyscrapercity wklejone przez Coolumboo. W takiej rozdzielczości jeszcze tego nie widziałem, naprawde fajnie to wygląda. Aż sie prosi o to żeby za 2-3 lata zburzyć okrąglaka i wybudować tam narożnik.

Odpowiedz cytując