|
Senior Member
Offline
|
|
ZNAMEK napisał(a): 
|
posadzić Małeckiego na ławę po powrocie Boguskiego. Zarówno menago jak i Mały bardziej się zastanowią nad losem "gwiazdy". A straszenie Wisły ofertami z zachodu można wsadzić między bajki.
|
Webster mowi ci to cos?
|
|