Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16180
Stary 05.09.2009, 11:08
ZNAMEK napisał(a):Wyświetl post
posadzić Małeckiego na ławę po powrocie Boguskiego. Zarówno menago jak i Mały bardziej się zastanowią nad losem "gwiazdy". A straszenie Wisły ofertami z zachodu można wsadzić między bajki.
Webster mowi ci to cos?
Odpowiedz cytując