Wyświetl pojedynczy post
ZNAMEK
Member
 
Od: 09.2004
Skąd: WARSZAWA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16179
Stary 05.09.2009, 11:03
posadzić Małeckiego na ławę po powrocie Boguskiego. Zarówno menago jak i Mały bardziej się zastanowią nad losem "gwiazdy". A straszenie Wisły ofertami z zachodu można wsadzić między bajki.
Odpowiedz cytując