Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ZNAMEK
Member
Od: 09.2004
Skąd: WARSZAWA
Offline
#
16179
05.09.2009, 11:03
posadzić Małeckiego na ławę po powrocie Boguskiego. Zarówno menago jak i Mały bardziej się zastanowią nad losem "gwiazdy". A straszenie Wisły ofertami z zachodu można wsadzić między bajki.
ZNAMEK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ZNAMEK
Znajdź inne posty napisane przez ZNAMEK