Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2904
Stary 05.09.2009, 10:53
MaG* napisał(a):Wyświetl post
ciekawie się to zapowiada. też chciałbym zobaczyć tą trójkę w akcji.
Każdy z nich lubi grę kombinacyjną na jeden kontakt.Do tego trio można dorzucić jeszcze Kirma.
Garguła w formie to dodatkowe możliwości przeprowadzeniu ataku w postaci świetnych prostopadłych piłek.
Skorża będzie miał mnóstwo możliwości i ciekaw jestem jak poukłada tą ekipę.
no i Guła, będzie wykonywał stałe fragmenty w tym rzuty wolne! A takiego w naszym klubie nie było od czasów Szymkowiaka.

Boguski przeciez juz kopie, strzelił bramke w gierce wewnętrznej
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując