MaG* napisał(a):

ciekawie się to zapowiada. też chciałbym zobaczyć tą trójkę w akcji.
Każdy z nich lubi grę kombinacyjną na jeden kontakt.Do tego trio można dorzucić jeszcze Kirma.
Garguła w formie to dodatkowe możliwości przeprowadzeniu ataku w postaci świetnych prostopadłych piłek.
Skorża będzie miał mnóstwo możliwości i ciekaw jestem jak poukłada tą ekipę.
|
no i Guła, będzie wykonywał stałe fragmenty w tym rzuty wolne! A takiego w naszym klubie nie było od czasów Szymkowiaka.
Boguski przeciez juz kopie, strzelił bramke w gierce wewnętrznej