Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Enterpr!se
Member
Od: 08.2009
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline
#
16178
05.09.2009, 10:44
Acima
napisał(a):
200 tys. złotych to jeszcze nic w porównaniu do 400 tys. euro prowizji przy transferze Ivanovskiego z Polonii
tyle że to nie jest transfer
Może na nowym stadione się tego doczekamy
Enterpr!se
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Enterpr!se
Znajdź inne posty napisane przez Enterpr!se