WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):

Ale on coś tam wspominał o tym,że gdyby mu ''materiału'' starczyło ze tak to powiem to grałby trzema napastnikami.
|
No na pewno.. i jeszcze Pawełka do ataku. Ludzie co wy za bzdury piszecie.. nasz trener boi się wystawiać przeciwko drużynom ligowym 2 napastników, do tego gra 2 defensywnymi pomocnikami, a wy o 3 napastnikach bajki tworzycie.