Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2897
Stary 05.09.2009, 09:15
matti123 napisał(a):Wyświetl post
Jak wróci Boguski to trener będzie miał szanse na ustawienie z 3 napastnikami bo Boguski już zadomowił się w ataku i wątpliwe żeby wrócił na skrzydło.
A nasz trener to taki entuzjasta gry nawet z dwoma napastnikami... w co ważniejszych meczach gramy jednym.
Odpowiedz cytując