matti123 napisał(a):

|
Jak wróci Boguski to trener będzie miał szanse na ustawienie z 3 napastnikami bo Boguski już zadomowił się w ataku i wątpliwe żeby wrócił na skrzydło.
|
A nasz trener to taki entuzjasta gry nawet z dwoma napastnikami... w co ważniejszych meczach gramy jednym.