Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
izi
Junior Member
Od: 09.2009
Offline
#
4382
05.09.2009, 09:07
mnie troche martwi odleglosc trybun od boiska ( przwija sie odleglosc 17-21m)
popatrzcie jak
konkurencja bedzie miala bliziutko do murawy
izi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do izi
Znajdź inne posty napisane przez izi