Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Z R22
Offline
#
16175
05.09.2009, 08:43
qchar90
napisał(a):
http://polskatimes.pl/gazetakrakowsk...tych,id,t.html
jeśli to prawda, to jest s****ysyństwo ;/
managerowie to największe zło.
jesli to rzeczywiscie prawda to znaczy ze Mały albo jest w szponach tego Menago albo jemu juz sława odpieprzyła. Mam nadzieje ze to tylko Menager...
wiernyTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiernyTS
Znajdź inne posty napisane przez wiernyTS