Romy S. napisał(a):

Nie będą niebiesko-żółte gdy wszystkie płaczki internetowe (te które fizycznie mogą oczywiście) zasiądą na R-22, a nie przed kompem lub TV.
Na stadion przychodzimy by oglądać mecz, a nie krzesełka więc wyróżnienie serca naszych trybun Białą Gwiazdą powinno wystarczyć.
|
Zgadzam się, ale przecież wiele nie trzeba żeby nie zrobić odblaskowego żółtego koloru na schodkach... Oczywiście najlepiej byłoby gdybyśmy zasiedlili ten stadion w takim stopniu żeby nie było ich widać
