Wyświetl pojedynczy post
elomike
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4377
Stary 05.09.2009, 07:27
Romy S. napisał(a):Wyświetl post
Nie będą niebiesko-żółte gdy wszystkie płaczki internetowe (te które fizycznie mogą oczywiście) zasiądą na R-22, a nie przed kompem lub TV.
Na stadion przychodzimy by oglądać mecz, a nie krzesełka więc wyróżnienie serca naszych trybun Białą Gwiazdą powinno wystarczyć.
Zgadzam się, ale przecież wiele nie trzeba żeby nie zrobić odblaskowego żółtego koloru na schodkach... Oczywiście najlepiej byłoby gdybyśmy zasiedlili ten stadion w takim stopniu żeby nie było ich widać
Odpowiedz cytując