Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16174
Stary 04.09.2009, 22:33
ten filmik jest 7 minutowy a bramek na nim jest moze z 10,wnioskuje z tego tak,że gdyby ktoś kompetentny to montował to starałby się umieścić jak najwiecej akcji po których on te bramki strzela,na necie mozna znalesc filmiki po 3 min w których Brożek strzela 30 bramek...wydaje mi się ze ten gosciu nie jest wystarczająco dobry na Wisłe..po tym co obejrzałem na filmiku takie moje zdanie.
Odpowiedz cytując