Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16173
Stary 04.09.2009, 21:49
tofik napisał(a):Wyświetl post
Murzyn w ataku zawsze się przyda. Jestem za a nawet przeciw.
Nie jestem fanem zmontowanych kompilacji. Zdecydowanie więcej mówi jeden pełny mecz niż 10 wyciętych. Ale tak dla przypomnienia jakby ktoś nie wiedział jak jegomość wygląda:
http://www.youtube.com/watch?v=ZK8erK3zh_Q
Filmik sporo pokazuje a jednocześnie wiele zaciemnia. Gość ma na pewno niezłą technikę ale jednocześnie wydaje się być dość wolny i mieć kłopoty z bieganiem. Oczywiście nie aspiruje do sekcji lekkoatletycznej ale... Na mój gust jeżeli nie jest to dziennikarski farmazon to po kilku zagraniach wydaje się być zawodnikiem wartym obejrzenia.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując