tofik napisał(a):

Murzyn w ataku zawsze się przyda. Jestem za a nawet przeciw.
Nie jestem fanem zmontowanych kompilacji. Zdecydowanie więcej mówi jeden pełny mecz niż 10 wyciętych. Ale tak dla przypomnienia jakby ktoś nie wiedział jak jegomość wygląda:
http://www.youtube.com/watch?v=ZK8erK3zh_Q
|
Filmik sporo pokazuje a jednocześnie wiele zaciemnia. Gość ma na pewno niezłą technikę ale jednocześnie wydaje się być dość wolny i mieć kłopoty z bieganiem. Oczywiście nie aspiruje do sekcji lekkoatletycznej ale... Na mój gust jeżeli nie jest to dziennikarski farmazon to po kilku zagraniach wydaje się być zawodnikiem wartym obejrzenia.