|
Sepuya to zawodnik , który miał udana jedną rundę i od razu chcecie go sprowadzić do Wisły . Pomysł chyba jest chybiony .Żaden klub z innej ligi nie sprowadza zawodnika po jednej dobrej rundzie , w której wymieniony powyżej zawodnik strzelił 9 bramek. No chyba że jesteśmy w polskich realiach
|