Wyświetl pojedynczy post
szczebel
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Rojów ( Wielkopolska)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16171
Stary 04.09.2009, 21:32
Sepuya to zawodnik , który miał udana jedną rundę i od razu chcecie go sprowadzić do Wisły . Pomysł chyba jest chybiony .Żaden klub z innej ligi nie sprowadza zawodnika po jednej dobrej rundzie , w której wymieniony powyżej zawodnik strzelił 9 bramek. No chyba że jesteśmy w polskich realiach
Odpowiedz cytując