Jaroo1 napisał(a):

aaaa moze jeszcze howard weeb by sedziowal ten mecz heheheh
|
a On czym zawinił?
tym że podyktował karnego za faul w polu karnym?
często takie rzeczy się puszcza, ale przepisy są jednoznaczne.
jakby w tej sytuacji był Polak faulowany to nikt by Webba nie wyzywał. Troche obiektywizmu.