|
Weekend zapowiada mi się tak :
I KUPON
Polska -Francja 1 1,50
Holandia-Finlandia 2 1,60
Polska wygra swoja grupę 2,20 !
2z3 za 300zł do wygrania 330zł ( było 928zł )
II KUPON
Polska-Niemcy 1 1,35
Polska Irlandia płn 1 1,55
za coś koło 380zł do wygrania 808 bodajże
III KUPON
Polska-Irlandia Płn 1 1,65 (jeszcze taka stawka była w poniedziałek)
Izrael-łotwa 1 1,70
Argentyna-Brazylia 1 2,20
2z3 za coś koło 229zł do wygrania coś koło 777 zł !
IV KUPON
Polska-Turca 1 1,18
Węgry-Szwecja X2 1,30
za 100zł do wyrania 153zł
POWODZENIA
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 05.09.2009 o godz. 15:49.
|