Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2316
Stary 04.09.2009, 21:06
Mam nadzieje ze Belgia awansuje na Euro2012 i los wrzuci nas dojednej grupy- o daj Boze. Wtedy bysmy tymu axelkowi zgotowali powitanie i pozegnanie godne tego jak on sie zachoal i zachowuje- tzn nie mam na mysli jakis małania nog mu hehe tylko po prostu troche gwizdow i brzydkuch slow na tego patalacha aaaa moze jeszcze howard weeb by sedziowal ten mecz heheheh
Odpowiedz cytując