Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16170
Stary 04.09.2009, 20:48
Murzyn w ataku zawsze się przyda. Jestem za a nawet przeciw.
Nie jestem fanem zmontowanych kompilacji. Zdecydowanie więcej mówi jeden pełny mecz niż 10 wyciętych. Ale tak dla przypomnienia jakby ktoś nie wiedział jak jegomość wygląda:
http://www.youtube.com/watch?v=ZK8erK3zh_Q
Ostatnio edytowane przez tofik : 04.09.2009 o godz. 20:50.
..
Odpowiedz cytując