Murzyn w ataku zawsze się przyda. Jestem za a nawet przeciw.
Nie jestem fanem zmontowanych kompilacji. Zdecydowanie więcej mówi jeden pełny mecz niż 10 wyciętych. Ale tak dla przypomnienia jakby ktoś nie wiedział jak jegomość wygląda:
http://www.youtube.com/watch?v=ZK8erK3zh_Q