Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16169
Stary 04.09.2009, 19:26
Chciałem się odnieść do wiadomości z Eugenem Sepuya. Serwis futbolnet.pl podawał jakoby Odra Wodzisław zainteresowała się tym piłkarzem. No cóż jeśli mamy z takimi 'tuzami' rywalizować o piłkarza...
Zobaczymy co czas przyniesie. W moim osobistym mniemaniu na gwałt potrzebny jest teraz dobry napastnik. Małecki to jednak nie ta klasa co Boguski jeśli chodzi o wymianę piłek z Brożkiem. A Eugene im szybciej by się zgrał z zespołem tym lepiej w przypadku zimowego wypadu Brożka.
Ostatnio edytowane przez Romy S. : 05.09.2009 o godz. 07:20.

Odpowiedz cytując