qchar90 napisał(a):

To rzeczywiście s******. Inna sprawa, że i Małecki - gdyby mu zależało na nowej umowie - nie musi respektować oczekiwań tego menadżera. Może nawet zrezygnować z jego usług. Dlatego to żadne tłumaczenie - jeśli zależy mu na grze w Wiśle, nie musi tego tolerować. Skoro toleruje, to bardzo źle o nim świadczy.