Wyświetl pojedynczy post
Bankowiec
Banita
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16167
Stary 04.09.2009, 18:37
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
http://polskatimes.pl/gazetakrakowsk...tych,id,t.html
jeśli to prawda, to jest s****ysyństwo ;/
managerowie to największe zło.
To rzeczywiście s******. Inna sprawa, że i Małecki - gdyby mu zależało na nowej umowie - nie musi respektować oczekiwań tego menadżera. Może nawet zrezygnować z jego usług. Dlatego to żadne tłumaczenie - jeśli zależy mu na grze w Wiśle, nie musi tego tolerować. Skoro toleruje, to bardzo źle o nim świadczy.
Odpowiedz cytując