Temat
:
Kanary w autobusach
Wyświetl pojedynczy post
unbelievable
Member
Od: 04.2007
Offline
#
133
04.09.2009, 15:09
1 września mnie kontrolowali i znowu to samo. 'zostawiłem kartę w domu'. ' a dokumenty są?' 'nie'. I sobie poszedł
polecam, prosty sposób ; p
unbelievable
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do unbelievable
Znajdź inne posty napisane przez unbelievable