Wyświetl pojedynczy post
unbelievable
Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 04.09.2009, 15:09
1 września mnie kontrolowali i znowu to samo. 'zostawiłem kartę w domu'. ' a dokumenty są?' 'nie'. I sobie poszedł polecam, prosty sposób ; p
Odpowiedz cytując