|
ja to bym chciał jednak tego Janczyka,oglądałem ostatnie cafe futbol i był poruszany ten temat i nawet sam wywiad z nim..to odnosił się do Wisły jak do swojej szansy na wyprostowanie swojej kariery,zapytany czy traktuje powrót do polski jako krok w tył zaprzeczył i powiedział,że oferty od takiego klubu jak Wisła raczej by nie odrzucił..zmierzam do tego,że wydaje się spoko gościem i mi osobiscie nie przeszkadza to,że grał w Legii.Poza tym uważam,że taki typ napastnika by się u nas sprawdził..jest szybki,dynamiczny no i bądź co bądź ma większe doświadczenie niż Małecki czy Ćwielong.
Ostatnio edytowane przez Romy S. : 05.09.2009 o godz. 07:19.
|