Marszałek napisał(a):

|
Typ napastnika to ma być taki aby była skuteczny a co za tym idzie ładował bramki. Tak więc nie ma sensu pisac do kogo ów następca ma być podobny.
|
Zgoda, ale nie każdy typ napastnika będzie pasował do stylu drużyny, tak jak nie każdy dobry zawodnik będzie idealny do każdej ligi i będzie walił dużo bramek. Wydaje mi się ze u nas nie sprawdzi się gość wysoki, dobrze zbudowany na którego głowę będzie można dogrywać piłki. Bardziej już typ szybkiego gościa z dobrą intuicją. Nie mówię, że ten gość z Ugandy jest zły, ale...mam uraz do tego typu napastników (nie muszę przypominać o Beto czy Radovanovic)