Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wredny.bardzo
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
10890
04.09.2009, 13:49
Co myślicie o czymś takim:
http://www.yanosik.org/
skuteczne? i czy na tyle rozpowszechnione żeby można było jechać w trasę? Bo ja to np widzę pierwszy raz
Towarzystwo Sportowe
wredny.bardzo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wredny.bardzo
Znajdź inne posty napisane przez wredny.bardzo