Głosowanie można zorganizować i nikt nie powiedział że musi być wiążące

A projekty możnaby
przedstawić na forum publicznym tak żeby każdy mógł je zobaczyć i omówić bo czasy w których wszysko robiono za plecami to chyba już odeszły. No chyba że jedynymi projektami są te które brały udział w konkursie?
