Waldi69 napisał(a):

|
Wg mnie to szkoda Eurasów marnować, nie jest nam jakoś potrzebny na razie napadzior, bo jest Brożek, Ćwielong, Małecki, niedługo dojdzie Boguski. My już tylko wojujemy w Polsce, więc jakoś super szeroka kadra nam jest niepotrzebna...A co do przyszłego zastępcy Brożka to raczej nie ten typ napastnika. Bardziej już typ Dawida Nowaka.
|
Typ napastnika to ma być taki aby była skuteczny a co za tym idzie ładował bramki. Tak więc nie ma sensu pisac do kogo ów następca ma być podobny.