Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16159
Stary 04.09.2009, 13:13
Waldi69 napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie to szkoda Eurasów marnować, nie jest nam jakoś potrzebny na razie napadzior, bo jest Brożek, Ćwielong, Małecki, niedługo dojdzie Boguski. My już tylko wojujemy w Polsce, więc jakoś super szeroka kadra nam jest niepotrzebna...A co do przyszłego zastępcy Brożka to raczej nie ten typ napastnika. Bardziej już typ Dawida Nowaka.
Typ napastnika to ma być taki aby była skuteczny a co za tym idzie ładował bramki. Tak więc nie ma sensu pisac do kogo ów następca ma być podobny.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując