Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1992
Stary 04.09.2009, 13:09
kamilll1906 napisał(a):Wyświetl post
potrzebuje do Rayo dobrego napastnika i środkowego pomocnika ew. cos na skrzydła
zaczynam drugi sezon jestem juz w Primera Division
w Liga adelante
Smolarek został Królem strzelców 25 bramek w 28meczach
za nim Aganzo 21bramek w 31meczach
a Lewandowski 13 bramek w 19 meczach
jak Smolarek zostaje królem strzelców to radze gre zacząć od nowa.
BO jak to jest możliwe? Niemożliwe, wiec gra traci sens!>
Ebi? No bez jaj, on sie potyka o własne włosy

Grając Wisła kupiłem z Realu C - Alipio.Gosc miażdzy w grze.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując