|
Ekhem panstwo. Pozwolcie ze ja wtrace swoje 3 grosze. Do takiego zestawu to minimum GTX 275. Po prostu bedzie to marnotrawienie mocy obliczeniowej tego zestawu jesli zastosujesz nawet GTX`a 260. I jeszcze jedno. Zamiast 2x2GB ram, lepiej wez 3x1 GB. Lepiej bedzie sie sprawowal w tym zestawie przez wsparcie dla tripple channel niz jakbys mial miec pamiec w dwoch kosciach. 3 gb to juz jest bardzo duzo.
Moj blad. Wyglada na to ze i5 ma wbudowany kontroler pamieci w ukladzie DUAL nie tripple channel.
Ostatnio edytowane przez koyoot : 04.09.2009 o godz. 12:57.
|