|
Tak, 90% zarejestrowanych tu osób to kibice Wisły, ale 90% z tych 90% to gówniarze, albo niezbyt rozgarnięci dorośli, którzy nie powinni mieć prawa zabierania głosu na jakimkolwiek forum i na jakikolwiek temat dotyczący Wisły. A już sam pomysł organizowania głosowania tutaj świadczy, że jego autor należy do tych 90%.
Tak jak pisze element: reprezentanci klubu+ reprezentanci kibiców powinni usiąść i razem wybrać najlepszy pomysł.
|