Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4358
Stary 04.09.2009, 12:54
Tak, 90% zarejestrowanych tu osób to kibice Wisły, ale 90% z tych 90% to gówniarze, albo niezbyt rozgarnięci dorośli, którzy nie powinni mieć prawa zabierania głosu na jakimkolwiek forum i na jakikolwiek temat dotyczący Wisły. A już sam pomysł organizowania głosowania tutaj świadczy, że jego autor należy do tych 90%.

Tak jak pisze element: reprezentanci klubu+ reprezentanci kibiców powinni usiąść i razem wybrać najlepszy pomysł.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując