Wyświetl pojedynczy post
Lysyban
Banita
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1498
Stary 04.09.2009, 11:24
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Czlowieku dostales bana i sie z tym pogódź. Ja tez dostalem nie raz bana nieslusznie i sie nie napinalem zakladajac kolejne kata i robiac z siebie delikatnie mowiac debila.
Zanim wciśniesz magiczny przycisk "Wyślij" sprawdź ortografię, to taka mała rada ode mnie. Tym bardziej, jeśli masz zamiar w nim wyzywać kogoś od "debili"

Założyłem to konto, nie po to by się z kimś wykłócać (o nie! ) Tylko żeby sprostować wypowiedź orła jakobym wycierał sobie gębę starszymi moderatorami (nic takiego nie miało miejsca, do nikogo poza Wolfym nigdy nie miałem zastrzeżeń) . Chyba mam do tego prawo po 10 letniej obecności na forum? Pożegnać się z nim godnie...
Odpowiedz cytując