T-driver napisał(a):

Tak z ciekawości zapytam: na jakiej podstawie uważasz, że jakieś niezłe bonusy Ci się należą?
4 lata w POPie z doładowaniem rzędu 500zł rocznie?
To żart?! Przecież Ty jesteś 'normalny Kowalski', nawet bardziej niż przeciętny.
|
he he ja mam czasami 400 w miesiącu