Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1221
Stary 04.09.2009, 11:04
mcovalski napisał(a):Wyświetl post
oglądał ktoś wczoraj fakty po faktach ? Widziałem tylko końcówkę i usłyszałem tylko kilka bredni Tomaszewskiego, a wiem że całość poświęcona kibicom.
Tylko krótka końcowa część była poświęcona kibicom - a konkretnie protestowi Rzecznika Praw Obywatelskich, który dotyczył umieszczenia w internecie na stronie głównej policji zdjęć (zatrzymanych i nie tylko) kibiców zrobionych podczas różnych zajść na stadionach. Rzecznik zarzucił łamanie ustawy o ochronie danych osobowych i mecenas bronił jego stanowiska, a Tomaszewski..... jak zwykle "walka z kibolami usprawiedliwia... itd". W sumie część "Faktów po faktach" poświęcona temu tematowi trwała ok. 5 minut (wg mojej oceny - na zegarek nie patrzyłam )


Ależ proszę bardzo
Ostatnio edytowane przez Ala1955 : 07.09.2009 o godz. 08:40.
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
Odpowiedz cytując