mcovalski napisał(a):

|
oglądał ktoś wczoraj fakty po faktach ? Widziałem tylko końcówkę i usłyszałem tylko kilka bredni Tomaszewskiego, a wiem że całość poświęcona kibicom.
|
Tylko krótka końcowa część była poświęcona kibicom - a konkretnie protestowi Rzecznika Praw Obywatelskich, który dotyczył umieszczenia w internecie na stronie głównej policji zdjęć (zatrzymanych i nie tylko) kibiców zrobionych podczas różnych zajść na stadionach. Rzecznik zarzucił łamanie ustawy o ochronie danych osobowych i mecenas bronił jego stanowiska, a Tomaszewski..... jak zwykle "walka z kibolami usprawiedliwia... itd". W sumie część "Faktów po faktach" poświęcona temu tematowi trwała ok. 5 minut (wg mojej oceny - na zegarek nie patrzyłam

)
Ależ proszę bardzo
