Czlowieku dostales bana i sie z tym pogodz. Ja tez dostalem nie raz bana nieslusznie i sie nie napinalem zakladajac kolejne kata i robiac z siebie delikatnie mowiac debila. Dostales odpokutujesz i bedzie po sprawie a tak tylko nie potrzebnie draznisz wszystkich dookola swoimi wypocinami.
A dzieki moderatora takich jak Ty na szczesie jest mniej bo inaczej by czlowieka szlak trafil po pieciu minutach po wejsciu na forum.
A jak Ci sie nie podoba sposob modowania na tym forum to po prostu tu nie zagladaj, taka rada o demnie.