Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1497
Stary 04.09.2009, 11:01
Lysyban napisał(a):Wyświetl post
No proszę Cię Nie sądź innych po sobie. To, że krytykuję polityków, nie znaczy, że chciałbym rządzić Polską Wolfy jako osoba publiczna, powinna przywyknąć do tego, iż każde jego wyskoki będą komentowane.
Czlowieku dostales bana i sie z tym pogodz. Ja tez dostalem nie raz bana nieslusznie i sie nie napinalem zakladajac kolejne kata i robiac z siebie delikatnie mowiac debila. Dostales odpokutujesz i bedzie po sprawie a tak tylko nie potrzebnie draznisz wszystkich dookola swoimi wypocinami.

A dzieki moderatora takich jak Ty na szczesie jest mniej bo inaczej by czlowieka szlak trafil po pieciu minutach po wejsciu na forum.
A jak Ci sie nie podoba sposob modowania na tym forum to po prostu tu nie zagladaj, taka rada o demnie.
,
Odpowiedz cytując