Wyświetl pojedynczy post
Lysyban
Banita
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1494
Stary 04.09.2009, 10:12
orzeu napisał(a):Wyświetl post
I moze nie wycieraj sobie Lysy geby starymi modami, bo akurat za czasow Shella czy Poodla modem bylem tez ja, poza tym przekreciles jedna ksywke a dwoch innych nie zauwazyles ze nadal moderuja..
Ależ gdzieżbym śmiał wycierać Maaarcina faktycznie przekręciłem, to z zaspania i zdenerwowania A to, że nie napisałem że dwóch? moderuje nie znaczy, iż o tym nie wiem ...


"Wolfy napisał(a):
Zbanowanych kolegów informuje, że jeśli wrócą kontynuować pyskówkę z innych kont to dostaną po rocznym banie
Po co roczny, daj na 10 lat - nie krępuj się
Odpowiedz cytując