orzeu napisał(a):

|
I moze nie wycieraj sobie Lysy geby starymi modami, bo akurat za czasow Shella czy Poodla modem bylem tez ja, poza tym przekreciles jedna ksywke a dwoch innych nie zauwazyles ze nadal moderuja..
|
Ależ gdzieżbym śmiał wycierać

Maaarcina faktycznie przekręciłem, to z zaspania i zdenerwowania

A to, że nie napisałem że dwóch? moderuje nie znaczy, iż o tym nie wiem ...
"Wolfy napisał(a):
|
Zbanowanych kolegów informuje, że jeśli wrócą kontynuować pyskówkę z innych kont to dostaną po rocznym banie
|
Po co roczny, daj na 10 lat - nie krępuj się
