Wyświetl pojedynczy post
Szyszunia_ABG
Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1842
Stary 04.09.2009, 10:00
Hej mam takie pytanko, jak sie jest zarejstrowanym na tym e-Rekrutacja na AGH a piszą że potzreba "podpisanego podania wraz z kartą wpisową" do dokumentow, to gdzie mam to znaleźć bo kurcze nie wiem sama...
Dla przyjaciół:

Alea iacta est
... Carpe diem
, quam minimum credula postero.
Odpowiedz cytując