|
Samo zwolnienie Zielinskiego nic nie da. Bo przyjdzie nowy trener i rozkapryszone gwiazdki Lecha beda chcieli mu sie od razu "pokazać". Problem Lecha jest bardziej złożony i oprocz trenera z charyzmą muszą sprzedać najwiekszych fermenciarzy (Stilic, Rengifo)I na ich miejsce sprowadzic nowych.
|