pysio napisał(a):

|
gdyby Wisła teraz była na tej pozycji co Lech, a Lech na pozycji Wisły.. to Maciej Skorża dawno nie byłby już trenerem Wisły.. więc nie piszcie, że B. Cupiał coś w końcu zrozumiał.. po prostu pan Maciek trzyma się pazurami swojego krzesełka w Wiśle i póki co Cupiał nie ma pretekstów, aby go wywalić.. przespał pierwsze dni po katastrofie europejskiej to teraz się musi z Maćkiem męczyć, aż do kolejnej jakieś wtopy..
|
Ale Wisla n ie jest tam gdzie Lech tylko dzieki Skorzy. Wisla ma dwa mistzrostwa rok po roku dzieki Skorzy wiec wies za przeproszeniem nie pier....
Zielinski po nastepnej kolejce jezeli przegra poleci na zbity pysk. A ze jest nowym trenerem to tylko dla tego jeszcze pracuje bo gdyby to byl jego drugi sezon smiem twierdzic ze juz dawno by go tam nie bylo.
W tamtym sezonie Skorza nie mial najlepszego poczatku, na koniec rundy tracilismy do Lecha sporo pkt i nikt jakos Skorzy nie zwolnil nawet po tym jak juz media zrobily z lecha mistzra Polski i nie dajac szans Wisle nawet na puchary