Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16156
Stary 04.09.2009, 08:39
Ale tu nie ma o czym mówić! To, że sobie Bednarz pofolgował po zwolnieniu go z pracy, nie znaczy że mamy brać na serio każdą zawoalowaną sugestię.

Na chłopski rozum: Lewandowski miał ofertę z Wisły, Legii i Amiki. W obu pierwszych ekipach byli Brożek i Chinyama, którzy mieli pewny plac. A obie ekipy często grały jednym napastnikiem. U Smudy grać miało dwóch napastników, była budowana nowa drużyna i nie było aż tak wielkiego ciśnienia na wyniki. Zdroworozsądkowo - gdzie miał pójść młody, uzdolniony napastnik - bez doświadczenia pierwszoligowego?

Naprawdę, szkoda już wałkować ten temat - nie ma to żadnego sensu.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując