Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1599
Stary 04.09.2009, 07:16
no narzekac nie ma co, nawet z rezerwami to moze byc ciekawy sprawdzian. Przeciez my tez nie zagramy tego meczu pierwszym skladem, bo kilku zawodnikow wyjechalo na reprezentacje.
Odpowiedz cytując