KoPer napisał(a):

Mi by się marzył jakiś miniturniej. Np. cztery drużyny: Wisła, Liverpool, Borussia i Celtic
|
taaa a gdzie by trenowali ? Wszysycy na jednym boisku bocznym ? Czy może na Wielickiej u Pasów ? Póki co będziemy mieli stadion na poziomie europejskim, a baza treningowa zostanie w okresie średniowiecza.