Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4353
Stary 04.09.2009, 05:29
KoPer napisał(a):Wyświetl post
Mi by się marzył jakiś miniturniej. Np. cztery drużyny: Wisła, Liverpool, Borussia i Celtic
taaa a gdzie by trenowali ? Wszysycy na jednym boisku bocznym ? Czy może na Wielickiej u Pasów ? Póki co będziemy mieli stadion na poziomie europejskim, a baza treningowa zostanie w okresie średniowiecza.
Odpowiedz cytując